Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

На Донбасі важко поранений командир одного з підрозділів ЗСУ

Речник Міністерства оборони України Максим Праута підтвердив ранкову попередню інформацію прес-центру Об'єднаних сил наших бойових втратах на Донбасі за десяте жовтня – один загиблий військовослужбовець.

Раніше «РЕАЛ» повідомляв, що вчора під ворожим обстрілом (імовірно від кулі снайпера) впав 22-річний морський піхотинець 36-ої бригади Збройних сил України Юрій Вовк.

Тим часом, ТСН («1 1») розповіла про тяжко пораненого військовослужбовця, який постраждав у попередні дні та доставлений до лікарні імені Мечникова у Дніпрі (ця цивільна установа стала головною військовою реанімацією та хірургією України).

33-річний командир роти одного з підрозділів ЗСУ перебуває в комі у відділенні реанімації лікарні Мечникова. Ще в зоні ООС він двічі пережив клінічну смерть - медики змогли його врятувати від смерті. Тим не менш, його стан критичний, прокоментував заступник головного лікаря Юрій Скребець:

«Отримав важку травму - мінно-вибухову травму обличчя, комбіновану, осколкову, термічну. З опіками очей, обличчя і множинними осколковими пораненнями. Є надія, що нам вдасться врятувати його життя».