Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

На Франківщині провели фестиваль капусти

На Франківщині відбувся II районний фестиваль капусти.

Ціль фестивалю - показати наскільки важлива праця людини, яка під палючим сонцем, вітром та дощем вирощує якісну продукцію. Фестиваль проходив на Городенківщині через те, що вважається ті господарі є професіонали у вирощуванні овочів, а особливо капусти. Повідомляють на сайті ОДА.

Місцеві депутати урочисто привітали та подякували працьовитим землякам, що своєю працею забезпечують українців якісною продукцією.

До жителів села звернувся навіть начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Тарас Колісник. Він також подякував землеробам, що вони не покладаючи рук працюють та вирощують продукцію вищого класу.

Організатори фестивалю підготували концерт із запальними танцями, піснями та сценками. Багато жителів села та гостей стали власниками виграшних лотерей.

Нагадаємо, Львів'ян запрошують на фестиваль сиру та вина: навіть Діоніс не встоїть

Як повідомляв раніше Знай.ua, усім - по смайлику: Вінниця запрошує на фестиваль посмішок

Також Знай.ua писав про те, що  культові американські седани та найпотужніший в історії КрАЗ - Old Car Land наближається