Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

На Луганщині з початку року за консультацією до ЦНАП звернулися 270 тис. осіб

У Луганській області через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) за 9 місяців цього року було надано понад 350 тис. адмінпослуг. Про це сьогодні, 10 жовтня, повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Уточнюється, що зараз на Луганщині діють 20 центрів надання адміністративних послуг. З них 10 районних, 4 міських та 6 ЦНАП Біловодської, Білокуракинської, Красноріченської, Новопсковської, Троїцької селищних та Чмирівської сільської рад, які обслуговують об'єднані територіальні громади.

Протягом 9 місяців поточного року через ЦНАП було надано понад 351 тис. адміністративних послуг. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року цей показник виріс в 1,5 рази. В середньому за місяць через центри надається 39 тис. адміністративних послуг.

З початку поточного року за консультаційними послугами до ЦНАП звернулися 270 тис. осіб.

«Через ЦНАП надаються найбільш популярні адміністративні послуги у сферах державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, прав на нерухоме майно, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи, видачі паспортних документів громадянина України, земельних питань», – йдеться в повідомленні.

У ЛугОВГА нагадали, що з оформлення паспортних документів вже можна звертатися в Лисичанський, Рубіжанський, Сєверодонецький, Кремінський міські, Білокуракинський, Красноріченський, Новопсковський, Троїцький селищні, Чмирівський сільський, Попаснянський і Сватівський районні ЦНАП.

«За підтримки міжнародних партнерів для ЦНАП Луганщини придбано 16 мобільних кейсів для надання послуг "на дому". Завдяки мобільному кейсу громадяни, які перебувають на стаціонарному лікуванні, люди з інвалідністю та похилого віку зможуть отримувати якісні адміністративні послуги, не відвідуючи ЦНАП», – додали в прес-службі.