Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

На Миколаєві за вказівкою лісничого 4 людини спиляли дуби на майже мільйон гривен

На території Лукашівської сільської ради в Первомайському районі Миколаївської області спиляли 71 дуб в полезахисної лісової смуги.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція в Миколаївській області на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

В посадці під час рейду виявили чотирьох громадян, які спиляли дерева в порушення Лісового кодексу України та Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

«Зазначені громадяни діяли за вказівкою лісничого ДП «Врадіївський лісгосп» Лисогірського лісництва. Він представив лісорубний квиток, виписаний ДП «Врадіївський лісгосп» на проведення робіт по догляду за узліссям. На порушників склали протоколи за статтею 651 кодексу України Про адміністративні правопорушення (»знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг та захисних лісових насаджень«), а щодо лісничого – за» здійснення лісових користувань не відповідно до цілей або вимог, передбачених у лісорубному квитку", - зазначили в екоінспекції.

Загальний розмір збитків, завданих державі внаслідок знищення дерев, за розрахунками інспекції становить 901,9 тисячі гривень.

В діях громадян вбачаються ознаки злочину, передбаченого частиною 4 статті 246 Кримінального кодексу України («Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу»), а в діях працівника лісгоспу – ознаки злочину, передбаченого статтею 364 («Зловживання владою або службовим становищем»). Матеріали направили до Первомайського відділу поліції, розпочато кримінальне провадження.