Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

На Прикарпатті готуються до фестивалю "Ретро Круїз"

В столиці Прикарпаття – Івано-Франківську 28 вересня, вперше в Західній Україні пройде фестиваль «Ретро Круїз».

Програма фестивалю включає традиційний велопарад, відвідування палацу Потоцьких і музею міста. Також буде пікнік-чаювання в одній з найкрасивіших садиб Франківська - Franciszek Romaszkan, нагородження кращих образів свята і джазове танцювальне шоу в пасажі Гартенберг.

«Рішення провести Ретро Круїз в Івано-Франківську - це результат низки непередбачуваних подій. Я прочитала роман «Фелікс. Австрія» Софії Андрухоіич, і заочно закохалася в це місто. Потім приїхала сюди і дізналася про круті локальні проекти зі збереження історичних пам'яток, як "Франківськ, який треба берегти" і Музей історії Франківська. Крім того, велосипед тут користується особливою увагою: думаю, в Франківська є всі задатки для того, щоб стати активним велогородом України», - розповідає організатор фестивалю Маріанна Факас.

До всього, гостей чекає презентація костюмів зі зйомок фільму" віддана", створеного за мотивами книги "Фелікс Австрія".

Додамо, що фестиваль "Ретро круїз" був заснований в 2011 році. З тих пір він встиг вирости до формату багатотисячного фестивалю з великою музичною програмою, виставками антикваріату та ярмарком вінтажу. Особливість і невід'ємні складові свята-дрес-код в стилі ретро і велопробіг.

А місія «Ретро Круїзу» - це знайомство українців і європейців з історією культури України останніх двох століть. Раніше він проходив у Києві та інших містах.

Раніше повідомлялося, що Рахові проводили гастрономічний фестиваль-ярмарок "Гуцульська бриндзя".

Нагадаємо, нещодавно у Львові проходить найбільша подія кавової індустрії-Lviv Coffee Festival. Фестиваль отримав нову локацію-LEM Station, що в старому трамвайному депо.