Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

На Рівненщині врятували заблукалих у лісі пенсіонерок

Дев'ять годин, стоячи по коліно в багнюці, чекали порятунку дві пенсіонерки в Рівненській області.

Вони заблукали в лісі, бо захопилися збором журавлини. Жінки годинами ходили заростями, поки не загрузли в трясовині.

Пенсіонерок шукали два загони рятувальників і поліцейських.

У пошуках виходу жінки пройшли майже 40 кілометрів.

Ольга Садовнича і Галина Груздева тридцять ходять збирати ягоди в ліс. І досі жодного разу не блукали. Жінкам пощастило, що вони взяли з собою телефони. Знайшли місце, де був зв'язок. Ольга зателефонувала чоловікові.

«Знайшли таку купину велику в болоті. Ми стали на тій купині і стояли. І це я з семи вечора до 5 ранку стояла на ногах, не рухалася нікуди», - розповіла врятована місцева мешканка Ольга Садовнича.

Щоб дістатися жінок, рятувальникам довелося пробиратися крізь болота. Іноді навіть повзли, настільки було ризиковано застрягти в трясовині. Шукали зниклих довго, адже заважали ще й зарості.

«Пройшли 16 км до них. Трохи кружляли. Ускладнювали всі болотяна місцевість і канави, які треба було долати», - говорить заступник начальника підрозділу рятувальників Вадим Кузак.

О п'ятій ранку нарешті побачили пенсіонерок.

«Дай вам Бог здоров'я хлопці, тому що не знаємо, як вийти. Ноги їдуть скрізь, куди не ступиш», - перше, що сказали пенсіонерки рятувальникам.

Жінки були дуже налякані і виснажені. Вони обмокли і замерзли.

День порятунку Ольга і Галина тепер відзначатимуть як свято. Галина показує кілька кілограмів журавлини, через яку пішли в ліс. І таки принесли зібране додому.

"Я її на спині несла. У сумці, стільки збирала, не викидати ж", - каже врятована Галина Груздєва.

Жінки дуже вдячні своїм рятівникам.

"Я не можу... вони підійшли, це було таке щастя, ніби народжується дитина", - каже місцева мешканка Галина Груздева.

Незважаючи на те, що ніч довелося провести серед болота, врятовані кажуть, що і далі будуть ходити в ліс.

Раніше рятувальники Закарпатського гірського пошуково-рятувального відділення разом з лісниками та місцевими жителями знайшли заблукалого 90-річного чоловіка із села Розтоки Рахівського району.

Крім того, дві дівчини – 18 і 15 років – і 16-річний хлопець вирішили піти до ставка через ліс і заблукали. Підлітки пару годин блукали по лісі, після чого подзвонили в поліцію і описали, де знаходяться.