Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

На селищі Котовського пропонують встановити копію Ейфелевої вежі

Проект «Ейфелева вежа. Шматочок Парижа в Одесі " зареєстрований на сайті «Соціально активний громадянин".

Автори проекту пропонують встановити міні-копію Ейфелевої вежі на Кримському бульварі. Вартість — півтора мільйона гривень. Автори ідеї переконані, що встановлення зменшеної копії одного із символів Парижа на селищі Котовського збільшить туристичну привабливість Одеси.

«Суворовський район, а зокрема житловий масив Котовського — є спальним районом міста. Однак, темпи розвитку говорять про те, що і спальний район може бути цікавим, упорядкованим, привабливим для проведення дозвілля мешканцями. В даному районі дуже мало культурних пам'яток, які приваблюють жителів і гостей міста. Реалізація даного проекту залучить додатковий потік туристів в наш курортне місто, а також дозволить одеситам стати трохи ближче до самої впізнаваною архітектурної пам'ятки світу», — йдеться в описі проекту.

Нагадаємо « "Громадський бюджет" в Одесі запустили в 2017 році. Городяни можуть запропонувати свої соціальні, інфраструктурні та культурні проекти щодо того, як поліпшити Одесу. Заявки приймаються на сайті «Соціально активний громадянин». Після цього вони проходять відбір комісії та онлайн-голосування. Кращі отримують фінансування на реалізацію.