Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

На Тернопільщині засудили працівника оздоровчого табору, який стріляв по дітях "у виховних цілях"

На Тернопільщині поліція розслідує знущання над вихованцями оздоровчого патріотичного табору «Право на шанс» в селі Кутянка Шумського району, серед яких були діти бійців АТО і діти з прифронтової зони. Там в якості покарання за пустощі вихователь влаштував стрілянину по дітях з пневматичної зброї.

Один з дітей отримав травму і намагався сховатися, проте вихователь змусив його стати в стрій, а потім присідати 500 разів.

При цьому чоловік періодично стріляв у дитину з тієї ж зброї, йдеться в матеріалах кримінальної справи.

На суді вихователь свою провину визнав частково і заявив, що стрілянина була навчальної щоб навчити хлопчика ухилятися від куль. Згідно його ж визнанням, подібні екзекуції він влаштовував у таборі регулярно, в т. ч. його жертвами ставали 12-річні дівчатка.

Проте суд кваліфікував дії обвинуваченого як тортури і позбавив його волі на п'ять років з трирічним випробувальним терміном. Крім того, чоловік повинен виплатити 25 тисяч гривень на користь неповнолітнього.

Нагадаємо, "Факти" писали про православний табір у Чернігові, де діти співають пісні про любов до Росії і беруть участь у військово-патріотичних іграх, схожих на радянську "Зірницю".

Тим часом ГПУ завела кримінальну справу на організаторів воєнізованих ігор на окупованих територіях і має намір подати заяву проти Росії в Міжнародний кримінальний суд в Гаазі.