Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

На Житомирщині депутата оштрафували через комп'ютерну неграмотність

Курйозний випадок стався в Попільнянському районі Житомирської області, де депутат сільради сім місяців шукала IT-фахівця, щоб подати декларацію про майновий стан.

Про це сьогодні повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Мова йде про те, що депутат сільської ради, будучи, згідно з чинним законодавством, суб'єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, не дотримувалася вимог ч. 1 ст. 45 Закону України "Про запобігання корупції", йдеться в повідомленні.

Депутат подала свою декларацію не у відведений законом термін-до 1 квітня .2018 р., а із запізненням майже на сім місяців - лише 19 листопада минулого року. В судовому засіданні жінка пояснила, що причиною такого запізнення стало те, що вона взагалі не розбирається в комп'ютерній техніці. Тільки коли вона знайшла ІТ-фахівця, з його допомогою і змогла заповнити декларацію.

Однак Попільнянський райсуд не визнав такі обставини поважною причиною і оштрафував народного представника на 850 гривень.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський опублікував декларацію за минулий рік.

Також ми повідомляли про виступ президента на заході іForum 2019 з темою "Гарант інновацій: створюємо майбутнє разом".