Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

На зміну заарештованим цивільним журналістам у Криму приходять нові люди-активістка

Арешт кримських цивільних журналістів, зокрема, Нарімана Мемедеминова, Ремзі Бекірова, Османа Арифмеметова, Рустема Шейхалиева, провокує в середовищі кримських татар зворотну реакцію – на зміну їм приходять нові люди. Таку думку в понеділок, 30 вересня, під час прес-конференції в Києві висловила кримська правозахисниця, активістка Лутфие Зудиева.

«На зміну їм прийшли інші люди, це місце не залишилося порожнім. 27 березня, коли заарештовували 24 людини, стало днем наймасовіших обшуків в історії кримських татар. Таких масових обшуків цей народ ще не бачив. У кожного активіста в той день було відчуття, що ось-ось постукають і в його будинок. Забезпечити синхронну картинку більш ніж з 20 будинків було вкрай складно. Ми були шоковані, що стріми почали включати сусіди, дружини політв'язнів, молоді хлопці по 15-16 років, які поняття не мали, що таке журналістика», – розповіла Зудиева.

Вона зазначила, що громадянська журналістика в Криму – «дуже живе, постійно оновлюється явище».

"На зміну заарештованим (цивільним журналістам – КР) приходять нові люди. Хоча рости в таких умовах вкрай складно», – додала Зудиева.