Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Накинулася з ножем на подругу: подія на Сумщині

Тростянецькі медики повідомили поліції, що до них надійшла 28-річна жінка з травмою. 58-річний співмешканець повідомив, що вони впала зі сходів, коли лізла на горище. Однак лікарі, діагностувавши проникаюче ножове поранення, засумнівалися в цьому і повідомили правоохоронцям.

Поліцейські швидко встановили, в чому справа. Так, потерпіла часто випивала з 39-річною тростянчанкой. Під час однієї з таких зустрічей у неї зникли гроші. Незважаючи на що, що в будинку постійно перебувають п'ятеро дітей, а також різні сторонні особи, жінка запідозрила товаришку по чарці і поїхала вирішувати питання з нею. Під час спалахнув скандалу вона схопила ніж і вдарила ним подругу.

Співмешканець пізніше також зізнався, що саме так все і було. Обман пояснив тим, що, мовляв, сам хотів розібратися з кривдницею. Правда, під час конфлікту, що відбувалося у нього на очах, чоловік не втручався і тільки потім відвіз співмешканку в лікарню, вигадавши історію зі сходами.

Джерело: прес-служба НП Сумської області