Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Напередодні Дня захисника України в Чорноморську вшановували військових (відео)

Сьогодні, 11 жовтня, у Палаці культури відбулися урочисті збори напередодні Дня захисника України.

Присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв і висловили подяку тим, хто зараз захищає незалежність України. За сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, зразкову військову дисципліну та з нагоди свята присутніх на зборах військових і працівників КУ «Муніципальна варта» відзначили грамотами та медалями.

У заході взяли участь депутат Одеської обласної ради Сергій Петровський, представники депутатської групи «За Чорноморськ» Бузько Юрій і Олександр Лисиця, директор КУ «Муніципальна варта» Петро Канарьян.

"Сьогодні світле і радісне свято-Покрова Пресвятої Богородиці. Пресвяту Богородицю обрали покровителькою і наші славні предки-козаки. Відтоді 14 жовтня відзначають також День українського козацтва. Крім того, 14 жовтня ми відзначаємо і День захисника України. Я вітаю всіх з цим чудовим святом. Бажаю, щоб Пресвята Богородиця оберігала нас і надавала нам сил", - звернувся до присутніх Сергій Петровський