Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Напівоголена Джолі з'явилася на обкладинці глянцю (фото)

Анджеліна Джолі не перестає захоплювати шанувальників своєю красивою зовнішністю

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі з’явилася у відвертих образах під час фотосесії для італійського глянцю Grazia.

Зйомки проходили для жовтневого номера. На знімку зірка позує в оголеному вигляді, прикриваючись простирадлом.

При цьому видно оголену спинку зірки. Вона стоїть впівоберта до фотографа і дивиться в камеру.

На іншому знімку зірка також оголена і прикривається шовковим простирадлом, однак на цей раз знаходиться в ліжку.

Ще на одному знімку Джолі позує, виглядаючи з вікна в наряді з глибоким декольте.

Нагадаємо, Анджеліна часто постає перед шанувальниками в красивих образах. Зокрема, нещодавно зірка вийшла на червону доріжку в казковому образі — в світлій сукні з відкритою спиною.

У такому вбранні Джолі постала під час презентації свого фільму «Малефісента: володарка тьми» в Європі. Всі оцінили плаття, зшите з легкого шифону, і прикрашене довгим плісировані шлейфом.

Нагадаємо, також, що в Римі зірка позувала в двох вбраннях — днем ​​в тому, у якого був бузковий верх і темний низ у вигляді штанів, а ввечері — в чорній сукні з відкритими плечима і відвертим декольте від Versace.

Україна здобула історичну перемогу над Путіним, такого не було 22 роки: що буде з Кримом і Донбасом

Політика

Раніше ми писали, що зараз між Анджеліною Джолі і Бредом Піттом залишається невирішеним питання розділення майна. Зокрема, невідомо, кому дістанеться виноробня, яку пара у 2011 році купувала для дітей. Колишнє подружжя хоче звернутися до приватного судді. Джерела зарубіжних видань повідомляють, що незабаром Джолі і Пітт дійдуть згоди, адже питання вирішується гладко.

Раніше повідомлялося — Джолі хоче помиріти сина, 18-річного Меддокса, з Бредом Піттом. Хлопець, який зараз вчиться у Південній Кореї, не хоче йти з батьком на контакт. У 2016 році між Меддоксом і Бредом стався конфлікт на борту приватного лайнера. Тоді артист підняв руку на хлопчика, а Джолі подала в суд за фактом жорстокого поводження з сином.

Сьогодні джерела зарубіжної преси заявляють, що Джолі намагається помирити сина з батьком, але всі її зусилля марні. Меддокс не реагує на вмовляння матері, а для Пітта це величезна втрата.

Нагадаємо, Джолі приголомшила зовнішнім виглядом на публіці, такий її ще не бачили: «ідеальні форми»

Як повідомляла Politeka, «Анджеліні Джолі» загрожує термін у в’язниці: звинувачення за кількома статтями

Також Politeka писала, що Джолі вперше розповіла про розлучення з Піттом: «Відчувала себе …», несподівані подробиці сімейної драми

https://www.youtube.com/watch?v=I4d71QRAO3sАнджеліна Джолі не перестає захоплювати шанувальників своєю красивою зовнішністю 

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі постала у відвертих образах під час фотосесії для італійського глянцю Grazia.

Зйомки проходили для жовтневого номеру. На знімку зірка позує в оголеному вигляді, прикриваючись простирадлом.

При цьому видно оголену спинку зірки. Вона стоїть впівоберта до фотографа і дивиться в камеру.

На іншому знімку зірка також оголена і прикривається шовковим простирадлом, проте на цей раз знаходиться в ліжку.

Ще на одному знімку Джолі позує, визираючи з вікна в наряді з глибоким декольте.

Нагадаємо, Анджеліна часто постає перед шанувальниками в красивих образах. Зокрема, нещодавно зірка вийшла на червону доріжку в казковому образі - в світлій сукні з відкритою спиною.

У такому вбранні Джолі постала під час презентації свого фільму «Малефісента: володарка темряви» в Європі. Всі оцінили плаття, зшите з легкого шифону, і прикрашене довгим плісировані шлейфом.

Нагадаємо, також, що в Римі зірка позувала в двох наряду-вдень в тому, у якого був бузковий верх і темний низ у вигляді брюк, а ввечері-в чорній сукні з відкритими плечима і відвертим декольте від Versace.

Україна здобула історичну перемогу над Путіним, такого не було 22 роки: що буде з Кримом і Донбасом

Політика

Раніше ми писали, що зараз між Анджеліною Джолі і Бредом Піттом залишається невирішеним питання поділу майна. Зокрема, невідомо, кому дістанеться виноробня, яку пара в 2011 році купувала для дітей. Колишнє подружжя хоче звернутися до приватного судді. Джерела зарубіжних видань повідомляють, що незабаром Джолі і Пітт прийдуть до згоди, адже питання вирішується гладко.

Раніше повідомлялося — Джолі хоче поміряти сина, 18-річного Меддокса, з Бредом Піттом. Хлопець, який зараз навчається в Південній Кореї, не хоче йти з батьком на контакт. У 2016 році між Меддоксом і Бредом стався конфлікт на борту приватного літака. Тоді артист підняв руку на хлопчика, а Джолі подала в суд за фактом жорстокого поводження з сином.

Сьогодні джерела зарубіжної преси заявляють, що Джолі намагається помирити сина з батьком, але всі її зусилля марні. Меддокс не реагує на вмовляння матері, а для Пітта це величезна втрата.

Нагадавши, Джолі приголомшила зовнішнім виглядом на публіці, такої її ще не бачили: "ідеальні форми»

Як повідомляла Politeka, «Анджеліні Джолі» загрожує термін у в'язниці: звинувачення за кількома статтями

Також Politeka писала, що Джолі вперше розповіла про розлучення з Піттом: «Відчувала себе...», несподівані подробиці сімейної драми

https://www.youtube.com/watch?v=I4d71QRAO3s