Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

«Наші жарти над Зеленським для нього незвичні»: розповів «кварталівець» Олександр Пікалов

Олександр Пікалов, український актор, сценарист, телеведучий, автор студії «Квартал-95», однокласник Президента України Володимира Зеленського, дав інтерв'ю перед виступом студії "Квартал-95" в Баку.

- «Квартал-95» в Азербайджані люблять, ви навіть виступали у нас…

- Виступали в Азербайджані, але в Баку не були. У Баку бували наші "прапрапрадіди « - збірна команда КВК» Запоріжжя - Кривий Ріг-Транзит" (сміється). А ми з «Кварталом» були на фестивалі «Весело» в Габалі. Чудово провели час. Все було чудово.

- А який прийом очікуєте від бакинської публіки?

- Ми розгойдаємо зал! Нічого неможливого немає. У мене багато знайомих і друзів з Азербайджану, і у всіх у них класне почуття гумору. Знову ж таки згадую фестиваль у Габалі. Це було чудово. Номери у нас смішні, програма відмінна, в Баку все буде весело і завзято (сміється).

- Наскільки я знаю, ви вчилися разом з нині чинним президентом Володимиром Зеленським, знайомі з ним з дитинства. Його відхід з "Кварталу-95" якось позначився на колективі?

- Ви знаєте, це дуже незвично-жартувати над своїм товаришем, який поміняв статус і став главою держави (посміхається). Він – хороший президент, ми це бачимо. Але наші жарти над ним для нього незвичні. Пару зауважень він робив: «Ну, невже я такий?"(завзято сміється).

- Але він самокритична людина, ми пару раз спілкувалися…

- Все так. І він дуже любить гумор, в тому числі і в свою сторону.

- Нещодавно трапився «міні-батл» між президентом Володимиром Зеленським і актором, який переміг у конкурсі як кращий пародист його голосу. Ним став новий учасник команди «Квартал 95» Юрій Великий…

- Так, це сталося на міжнародному форумі, це був «зоряний час» Юри Великого (сміється). Вони розмовляли англійською мовою, це було чудово і цікаво.

- А «двійник» Володимира Зеленського приїде в Баку?

- Звичайно! Юрій зараз є невід'ємною частиною нашого колективу. Але, ми йому забороняємо єдину річ-телефонувати і говорити голосом гаранта Конституції (сміється).

- А ви самі можете визначити, закривши очі, хто говорить: Володимир Зеленський, або Юрій Великий?

- Ну, я-то можу. Володимира Олександровича, для мене просто Володимира, я знаю з шостого класу. Так що Юрію треба ще працювати. Або Володимиру Олександровичу піддаватися і пародіювати Юру (регоче).

- Є якісь місця в Баку, де ви хотіли б побувати?

- Хочеться побачити весь старий Баку, де я не бував раніше. Хоча фотографії бачив. Знаю про гостинність бакинців. У нас буде не так багато часу, щоб охопити всі визначні пам'ятки, але ми постараємося!

- До речі, в ході нашої розмови пригадав, що ви часто пародіювали екс-президента України Віктора Януковича, а після того, як він покинув Україну, в одному зі своїх інтерв'ю Володимир Зеленський сказав, що ви дуже засмутилися через це, адже пародіювати більше нікого. Але потім з'явився нині вже екс-спікер Верховної Ради Андрій Парубій і у вас просто чудово вийшло зображати голову парламенту…

- (Сміється) Спасибі. Але я не переживав, це просто Володимир Олександрович так пожартував. Ми в країні раді були втечі Віктора Януковича і " Революції Гідності»("Революції Гідності"). Тоді була складна, напружена ситуація, яка вилилася в Майдан.

- А не страшно було пародіювати перших осіб країни? Віктора Януковича, потім спікера Ради Андрія Парубія?

- Ні. Трохи переживали при Вікторі Януковичі. Йому нашіптували не те, що треба. А з Андрієм Парубієм було набагато простіше. Вони не звертали на нас уваги (сміється).