Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Наступниця Меркель вимагає не мовчати про анексію Криму РФ

Голова Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Аннегрет Крамп-Карренбауэр під час виступу перед активістами Молодіжного союзу Німеччини згадала про анексію Криму РФ, розповіла про російській пропаганді і порадила «не мовчати, коли відбувається несправедливість».

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Tagesspiegel.

Після відвідування Талліна і Каунаса Крамп-Карренбауэра заявила, що Естонія, Латвія і Литва знаходяться під постійним тиском з боку російської пропаганди. Зокрема, про її словами, РФ «поширює фейкові новини».

Також вона заявила, що з Росією треба спілкуватися, однак при цьому «не можна мовчати, коли відбувається несправедливість». Прикладом несправедливості вона назвала анексію Криму Росією.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Німеччини Хайко Маас заявив, що анексія Криму Російською Федерацією з використанням військової сили була фатальним порушенням закону. Маас підкреслив, що своїми діями РФ поставила під сумнів основні правила мирного співіснування, просунувши свої кордони.

Аналітик «Українського інституту майбутнього» Юрій Романенко і політичний експерт Віталій Кулик розбираються, як Україні не потрапити в пастку Донбасу.

Підписуйтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, сторінку «Хвилі» в Facebook