Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

"Не впізнати": Влад Яма показав, як виглядає з волоссям

Суддя шоу "Танці з зірками 2019" Влад Яма, який нещодавно показав фото батьків, поділився з шанувальниками раритетним і досить кумедним знімком.

Про сімейні таємниці Влада Ями дивіться в сюжеті:

Відомий український хореограф вже багато років не зраджує своєму фірмовому іміджу - повністю голить голову налисо. Багато шанувальників вже навіть і не пам'ятають свого кумира в іншому амплуа. Знаменитість вирішив ностальгувати і опублікував на своїй сторінці в Instagram раритетне фото, на якому зображений ще з шевелюрою на голові.

"Півжиття тому", - підписав Влад фотознімок.

Публікація вельми потішила передплатників і багато відзначили, що Яма без волосся виглядає набагато молодше. Деякі коментатори відзначили, що зовсім не впізнали зірку: "зараз ви по-молодше дивитеся", "Ой як смішно", "якби не очі, важко було б дізнатися", "лисина вам більше до лиця".

Нагадаємо, що раніше Влад Яма показав себе 24-річним. А також український хореограф зізнався, що хотів би чотирьох дітей і обов'язково дочку.