Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Німеччина вважає, що в реалізації Мінських домовленостей ще багато питань

Про це сказано в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті Міністерства закордонних справ Німеччини.

У Берліні вважають, що незважаючи на узгодження “формули Штайнмаєра”, безліч важливих деталей врегулювання конфлікту як і раніше залишаються невизначеними.

“Шлях до врегулювання конфлікту в Україні все ще довгий. Багато питань щодо імплементації Мінських домовленостей залишаються відкритими. Зокрема, сторонам конфлікту все ще належить домовитися щодо того, чи повинні для проведення виборів бути виведені всі іноземні війська з території східних регіонів України, і що саме повинен включати в себе особливий статус для територій на сході України “, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що навколо так званої “формули Штаймаєра”, імплементацію якої погодила українська сторона на тристоронніх переговорах в Мінську, розгорівся скандал в українській політиці і в українському суспільстві.

Проти імплементації цієї формули в багатьох містах України за останній тиждень прокотилася низка протестів.

Крім того, по ходу поточного тижня в населеному пункті Золоте було двічі зірвано розведення сил, узгоджене на переговорах в Мінську. 6 жовтня, в центрі Києва на Майдані Незалежності зібралися люди на всеукраїнське віче проти капітуляції.

П’ятий президент України Петро Порошенко разом зі своєю дружиною прийшли на Майдан Незалежності, щоб приєднатися до всенародного віче.

Глава Офісу президента України Андрій Богдан назвав акцію протесту “Ні капітуляції”, яка відбулася сьогодні в Києві, проплаченою. Об этом сказано в сообщении, опубликованном на официальном сайте Министерства иностранных дел Германии.

У Берліні вважають, що незважаючи на узгодження "формули Штайнмаєра", безліч важливих деталей врегулювання конфлікту як і раніше залишаються невизначеними.

“Шлях до врегулювання конфлікту в Україні все ще довгий. Багато питань щодо імплементації Мінських домовленостей залишаються відкритими. Зокрема, сторонам конфлікту все ще належить домовитися щодо того, чи мають для проведення виборів бути виведені всі іноземні війська з території східних регіонів України, і що саме повинен включати в себе особливий статус для територій на сході України", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що навколо так званої "формули Штаймайера", імплементацію якої погодила українська сторона на тристоронніх переговорах у Мінську, розгорівся скандал в українській політиці і в українському суспільстві.

Проти імплементації даної формули в багатьох містах України за останній тиждень прокотився ряд протестів.

Крім того, по ходу поточного тижня в населеному пункті Золоте було двічі зірвано розведення сил, погоджене на переговорах у Мінську. 6 жовтня, в центрі Києва на Майдані Незалежності зібралися люди на всеукраїнське віче проти капітуляції.

П'ятий президент України Петро Порошенко разом зі своєю дружиною прийшли на Майдан Незалежності, щоб приєднатися до всенародного віче.

Глава Офісу Президента України Андрій Богдан назвав акцію протесту "Ні капітуляції", яка пройшла сьогодні в Києві, проплаченої.