Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Нові правила на КПВВ: з жовтня в Донбасі змінюється порядок перетину лінії зіткнення

На КПВВ Донеччини з жовтня зміниться порядок в'їзду осіб та переміщення товарів на тимчасово окуповані території. Відповідна постанова № Вісімсот п'ятнадцять було видано Кабміном 17 липня 2019 року. Про це повідомляти прес-служба ООС.

Зокрема, днями відбулася координаційна нарада із залученням представників органів та підрозділів Об'єднаних сил, залучених до функціонування контрольних пунктів в'їзду-виїзду. Учасники заходу обговорили зміни в правовому регулюванні порядку пропуску осіб та транспортних засобів через лінію розмежування у Донбасі та технологічні особливості контролю.

За підсумками круглого столу була оброблена "дорожня карта" введення в дію норм затвердженого Постановою КМУ Порядку, який вступить в силу з 29 жовтня поточного року.

Згідно з постановою, він буде визначати процедури пропуску людей і транспорту через лінію дотику в Донецькій і Луганській областях, видачі дозволів на її перетин і особливості контролю за в'їздом-виїздом з КПВВ.

Наголошується, що головна відмінність нового Порядку – це зміна принципу визначення переліку товарів, які зможуть перевозити через лінію дотику.

Нагадавши, еа Лівобережжя Маріуполя запустили унікальний пішохідний фонтан.