Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Новокаховська "енергія" розписала бойову нічию в Бериславі з "Таврією – Сімферополь" - 1: 1

В цьому матчі команди боролися не тільки один з одним, але і з природою – дійовою особою був шалений вітер, який інший раз буквально здував м'яч у бік воріт.

У першому таймі краще грали, мабуть, гості. У Зінатулліна було відразу два перспективних виходи на Чеботарьова, але його спроби нівелював воротар. Гостро атакував і частка. Але відкрити рахунок вдалося після кілька сумбурної атаки. Після чергового випаду Зінатулліна Частка підхопив м'яч і відпасував на Бафталовського, і Артем метрів з 18-ти розстріляв ворота-0: 1. Перший гол екс-хавбека Гірника-Спорт за Енергію.

Втім, Таврія будинку досить небезпечна. Це вона довела ще до перерви, коли після загострення з участю Біжко, Сахнюка і Грипи м'яч влучив у поперечину. А відразу після перерви Заїка втратив м'яч, на навісі Грипи не зіграв воротар Двірник і Дінас Бурковський забивав вже у порожні ворота – 1:1. Після цього були найгостріші випади Сахнюка, Жукова, Кушніра. М'яч ще двічі струсонув каркас "новокаховських" воріт. А в кінцівці вже енергія могла виривати перемогу. Активні півзахисники гостей розіграли відразу дві атаки, в одній не забив Бафталовський, в іншій – Вакулинський.

Бойова нічия зіграє на руку конкурентам – у Таврії тепер 10 очок, у Енергії – 16.

Лучший игрок матча Артем Бафталовский (Єнергия)

Через відхід Бочака і низки травм енергія грає практично без форварда. У цій ситуації важлива креативність півзахисників. Її дав новачок Бафталовський-забив, міг забивати ще й видав відразу кілька загострюючих передач. Словом, помітно оживив цю гру.

Таврія (Сімферополь) – Енергія (Нова Каховка) – 1:1

Голи: Бурковський, 47 — Бафталовський, 33

15:00. м. Берислав. Стадіон «Машинобудівник»

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг)

Джерело: сайт Спортарена

Інші матчі 13 туру у групі "Б" завершилися так: Чорноморець-2 - Кристал 1:2, ВПК-Агро - Гірник 5:1, " Реал Фарма - Миколаїв-2 2:1, Альянс - Нікополь 2:0.

Наступний свій матч енергія проведе в неділю, 13 жовтня на своєму стадіоні проти краматорського Авангарду-2. Початок гри о 15.00