Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Одеситам розкажуть про проблему торгівлі людьми і покажуть про це фільм

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в Одесі заплановано проведення низки заходів. Про це йшлося в ході прес-конференції в центрі Odessit.

Так, 30 липня в 10:00 в Центрі надання адміністративних послуг на Косівської, 2, біля інсталяції «Куб», буде проведено брифінг за участю віце-мера Одеси Світлани Бедреги, представників департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, а також фонду ООН в області народонаселення в Україні та громадських організацій.

Цього ж дня, о 16: 00 на Соборній площі відбудеться акція "людина-не товар", в ході якої учасникам надаватимуться консультації фахівців відповідних служб, тематична література та брошури для моряків.

В 19:00 в Літньому театрі буде організований перегляд тематичного фільму «Жінка в полоні». Міністерство соціальної політики викупило права на демонстрацію даного фільму в шести містах України.

За оцінкою міжнародної організації праці, у всьому світі жертвами примусової роботи є близько 21 мільйон чоловік, серед яких переважають жінки і діти.

Як розповіла заступник директора департаменту праці та соцполітики Одеської міськради, Наталя Лисенко, і в Одесі стикаються з проблемою торгівлі людьми. На сьогоднішній день статус постраждалої від торгівлі людьми має чотири одесита, шість справ знаходяться на розгляді і двом громадянам вже виплачено одноразову допомогу на загальну суму 11,5 тис. гривень.

«Люди шукають можливість заробити, для того щоб прогодувати свої родини, для того щоб гідно жити і, на жаль, це використовують злочинці. В країні складна економічна ситуація і високий рівень безробіття. Офіційно безробітних і в Одеській області не дуже багато, проте в реальності цей відсоток значно вищий. У нас в регіоні 35 тисяч внутрішньо переміщених осіб, і не всім вдається знайти роботу», - зазначила голова обласної робочої групи з протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі Людмила Акімова Людмила Акімова.