Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Одесити обступили Зеленського: скаржилися на Труханова, Галантерника, просили повернути машину (відео)

Одесити обступили президента Володимира Зеленського, коли він виходив з філармонії 11 жовтня.

Як повідомляє кореспондент "Мегафона", вони скаржилися президенту на забудову санаторію "Червоні Зорі" , на напади на громадських діячів, на Труханова і Галантерника. А жінка з Білгород-Дністровського скаржилася на місцевих поліцейських, які не хочуть розслідувати викрадення її автомобіля.

Тем временем противники Зеленского негромко крикнули “Ні капітуляції”. Правда, сделали они это почему-то уже после того, как президент сел в машину.

"Всі підходять, фотографуються, Пустіть, мені треба підійти звернення віддати по "червоним Зорям": чотири висотки хочуть побудувати. Галантерник забудовує. Ми вибирали Зеленського, сподіваємося на нього", – просила жінка, яка відстоює від забудови "Червоні Зорі".

Пізніше їй таки вдалося поспілкуватися з Зеленським, він порадив звернутися до нового голови Одеської ОДА.

У свою чергу, одеська представниця Аліна Радченко попросила Зеленського про зустріч з усіма громадськими діячами Одеси, на яких були здійснені напади і переслідування.

“Зустріньтеся з одеськими громадськими діячами, на яких були напади. Я є в Списку Гандзюк". Потрібна зустріч. Всі люди, на яких були напади називають одні прізвища: Труханов і Галантерник. Вони замовники", – зазначила Радченко.

У відповідь президент заявив, що "він не проти" і запросив на зустріч через губернатора Максима Куцого.

У той же час, Людмила Степанівна з Білгорода-Дністровського розповіла, що у неї 6 років тому викрали машину, а поліція "кришує" викрадачів і не розслідує справу. Проте їй так і не вдалося дістатися до тіла" Зеленського.

Подробиці – на відео: