Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Одеські гандболісти повторно громлять британців і продовжують єврокубкову кампанію

Напередодні наші земляки в Крижанівці провели домашній матч Кубка Виклику ЄГФ проти Лондонської "Олімпії".

Після перемоги в першому (номінально – гостьовому) поєдинку, підопічні Михайла Щукіна відчували себе на новенькому італійському паркеті затишного спорткомплексу «Black Sea-PSV» розкуто і впевнено.

Вже в першому таймі другої гри «Одеса» забезпечила собі спокійне майбутнє (20:11), але на цьому одесити не зупинилися: після перерви вони закинули у ворота британців ще 22 м'ячі, пропустивши лише шість (!).

У підсумку-розгромна перемога з рахунком 42: 17, яка виводить українців до наступного раунду Кубка Виклику ЄГФ.

Найрезультативнішими гравцями в складі ФГО "Одеса" стали Руслан Диякону (11 м'ячів) і закинули по шість м'ячів Владислав Нападайло, Степан Николюк, Антон Петращак і Сергій Седченко.