Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Одеський БФ "Корпорація монстрів" отримав замок у подарунок

БЛАГОДІЙНИЙ фонд "Корпорація монстрів" в подарунок отримала замок, розташований на Французькому бульварі.

Тепер у планах керівництва фонду створити Центр міської благодійності.

Тільки для початку в старовинній будівлі, що є пам'яткою архітектури, на "дачі Анатри", тут же раніше розташовувався і санаторій Чувиріна, потрібно зробити серйозний ремонт. Будівля тривалий час ніким не використовувалося.

У «Замку Монстрів» Катерина Ножевникова, директор БФ, планує створити реабілітаційний кабінет, кабінет психологів комп'ютерні класи для літніх людей, простір для навчання і підвищення кваліфікації медиків та ще багато іншого. Благо, розмір замку дозволяє створити тут дійсно цілий Центр благодійності.

Як повідомила Катерина Ножевнікова: "ми до кінця не вірили, що таке може статися. Хто дарує замок на Французькому бульварі? Погодьтеся, такого не буває. Я не знаю, як ми будемо це робити, і як збирати. Але сподіваюся, підключаться серйозні люди і зробимо їм меморіальну дошку. Попередньо сказали, що ремонт і облаштування такої будівлі обійдеться, приблизно, в 1000 доларів 1 кв. М. в цілому, потрібно близько мільйона доларів».

Планується відкрити сторінку на Фейсбуці «Замок Монстрів», куди городяни зможуть скидати свої ідеї щодо того, що може знаходитися в Центрі.