Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Олександр Петраков: "відразу говорив Супрязі, що "Динамо" - не його команда. Правда, він там нічого не вирішував»

Головний тренер збірної України U-17 Олександр Петраков поділився думкою про гравців зі збірної U-20, що стала чемпіоном світу.

«Я за них переживаю, але від мене нічого не залежить. Все залежить від них. Вони знаходяться в клубах. Якщо вони там добре виглядають, я думаю, що жоден тренер не дозволить їх не поставити. Значить ті, кого не ставлять, поводяться неправильно. Відверто кажучи, треба довіру.

Я розумію, що у кожного тренера є завдання. Але, довіра. Треба ставити хлопців, тому що вони просто можуть розчинитися.

До кожного футболіста потрібен індивідуальний підхід. Їх треба знати. Для того, щоб когось дізнатися, треба з ними жити разом, працювати. Я з ними скільки років прожив.

У мене і моменти були важкі з Супрягою. Я йому пхав пристойно, він мало не плакав. Але ми знайшли з ним точки дотику. Він ніколи не ображався, все завжди було прозоро. Я ніколи не говорив за спиною. Хто був винен, я все говорив в очі.

Він своєрідний хлопець. Тому до нього треба чистий, індивідуальний підхід. Я йому відразу говорив, що це не твоя команда («Динамо» – прим.). Але це його вибір, він послухав. Правда, він там нічого сам не вирішував.

Не вирішує один хлопчик, Сікан, куди йому піти. Він належить "Шахтарю". Керівництво прийняло рішення залишити Сікана в першій команді. Ну, і воно вийшло ніяк. Хлопець не грає.

Я просто зі своєї дзвіниці влазити у справи клубів просто не маю права», – сказав Петраков в ефірі передачі «Профутбол».

Україна знову створить диво і не програє Португалії