Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Оля Полякова розповіла про стосунки Тіни Кароль і Дана Балана

Подруга Тіни Кароль, головна Зоряна блондинка країни Оля Полякова розвінчала всі чутки про найгучніший "службовий роман" телепроекту.

Йдеться про відносини між Тіною Кароль і молдавським виконавцем Даном Баланом. Всі, хто дивилася останній сезон "Голосу сраны", точно помітили, що наша українська поп-діва дуже сподобалася всесвітньо відомому виконавцю. Він то і робив, що норовив до неї доторкнутися, постояти поруч, поцілувати, пожартувати, зробити комплімент, подарувати величезний букет квітів, потанцювати – загалом, роздобути увагу і розташування нашої красуні.

Всі в один голос кричали, що у них роман, адже Тіна хоч і стискується і всякий рас намагалася не подавати виду, але все-таки, все давно вважають, що їй пора перестати скиглити по покійному чоловікові і відкритися новим відносинам.

"Пара" весь час заперечувала свій зв'язок або відмовлялася коментувати плітки. А ось Оля Полякова вважала за потрібне, розставити всі крапки над "і". І зробила вона це не просто відповідаючи на чергове запитання журналістів, а у себе на особистій сторінці в соціальних мережах. Правда, там в ролі журналістів виступили її підписники. Вона заявила, що відповість на будь-яке питання.

Більшість, звичайно ж, цікавилися особистим життям артистки, і найбільше – як їй вдається все встигати і скрізь процвітати. Але один з користувачів вирішив виділитися, його все ще не відпустили підозри. Він відкрито запитав, чи зустрічаються Балан і Кароль.

Але раз обіцяла, то куди діватися. Оля Полякова дала коротке і вичерпне питання з цього приводу:"ні".

Тепер можна сміливо пререстать думати і гадати. Всі давно знають, що зараз головним чоловіком в житті Кароль є її син.

Нагадаємо, що Оля Полякова підірвала шанувальників новий чином. Вона зважилася обрізати свої розкішні довге волосся.

Раніше портал "Акценти" Оля Полякова рассазала, чому не спить з чоловіком в одному ліжку.

Також портал "Акценти" писав, що Полякова спокусила Кіркорова.

Приєднуйтесь до нас в Twitter

Приєднуйтесь до нас в Instagram