Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Онука Єлизавети II зібралася заміж за бізнесмена, у якого вже є син

Британська принцеса Беатріс заручилася зі своїм хлопцем Едуардо Мапелло Моцці після весілля своєї сестри Євгенії в минулому році. Про це заявили її батьки - герцог і герцогині Йоркські, повідомляє "BBC Україна".

31-річна Беатріс-онука королеви Єлизавети II. Вона є дев'ятою в черзі на британський престол. Заручини відбулися в Італії. Шлюб запланований на наступний рік.

"Ми обидва дуже раді відправитися в цю життєву пригоду. У нас стільки спільних інтересів і цінностей, і ми знаємо, що це буде підтримувати нас в майбутньому - у всі ці роки, повні любові і Щастя", - йдеться в заяві пари.

Беатріс і Едуардо зустрічаються вже близько двох років. На публіці їх бачили всього кілька разів. Все розвивалося "досить швидко", говорить кореспондент.

Принцеса Беатріс з нареченим. Фото: princesseugenie/Instagram

За його словами, Мапелло Моцці-заможний бізнесмен, має сина від попередніх стосунків. Він - директор Banda, фірми, що займається нерухомістю. Минулого року вийшла заміж сестра Беатріс - принцеса Євгенія.

Як повідомляли Українські Новини, принцеса Беатріс розсікла мечем щоку популярному співакові під час посвяти в лицарі.

​Раніше Forbes повідомив про зарплату британської принцеси після хакерської атаки.