Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Пам'ятник герою російсько-перських воєн генералу Котляревському заклали у Феодосії

Камінь на місці майбутнього пам'ятника генералу від інфантерії, що відзначився в російсько-перських і російсько-турецьких війнах, Петру Котляревському (1782-1851), закладений в суботу у Феодосії.Участь у церемонії взяли Міністр культури РФ Володимир Мединський і глава республіканського Мінкультури Аріна Новосельська, передає ТАСС.

"Так вийшло, що найбільший військовий талант, патріот і видатна людина, яка показує, яким повинен бути офіцер, виявився забутим в історії. Ми поставимо цей пам'ятник силами військово-історичного товариства за підтримки влади республіки і міста. Хотілося б, щоб сюди приходили моряки, солдати, новобранці, курсанти, ті, хто навчаються, стають офіцерами, щоб дивилися і розуміли, як треба жити», — сказав Мединський, який також є головою РВИО.

Пам'ятник буде встановлено в 2020 році Російським військово-історичним товариством (РВИО) за підтримки уряду Криму в рамках нацпроекту «Культура» неподалік від Феодосійської картинної галереї художника-мариніста В. К. Айвазовського, який був дружний з Котляревським.

За інформацією прес-служби РВИО, в даний час товариство проводить відкритий конкурс на кращий проект пам'ятника. Фінальна робота буде визначена в листопаді, після чого почнеться його виготовлення.