Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Парамедики в Арабських Еміратах пересіли на суперкари: відео

Дубайські лікарі отримали в своє розпорядження швидкісні суперкари. Автопарк медиків поповнили надшвидкі машини і позашляховики - суперкар Nissan GT-R і Chevrolet Corvette C7, а також позашляховик Range Rover. Всього-вісім розкішних автомобілів, причому вартість деяких досягає мільйона євро.

Використовувати чудеса автотехніки предполгают у випадках, коли життя пацієнтів під загрозою. Очікується, що нові авто допоможуть скоротити час реагування на надзвичайні ситуації з восьми до чотирьох хвилин.

Салони "швидких" обладнані кисневими балонами і приладами для серцево-легеневої реанімації.

Мобільні команди парамедиків на суперкарах чергуватимуть і на місцях масового скупчення людей, і при розважальних та спортивних заходах.

Швидка допомога - не єдина служба в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ), яка отримала в своє розпорядження гоночні автомобілі. Раніше новини" Сегодня " вже повідомляли, що злочинців в Дубаї будуть ловити на суперкарі за 3,4 млн доларів.