Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

ПАРЄ розгляне оскарження Україною та Грузією повноважень російської делегації

Парламентська асамблея Ради Європи розгляне оскарження повернення повноважень делегації Росії.

Оскарження в середу, 26 червня, розглядається відразу за двома процедурами, які порушили напередодні делегації України і Грузії, передає Укрінформ.

Так, глава української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв опротестував оскарження з процедурних підстав. З його слів, повноваження російських делегантів є сумнівними, в тому числі, через протиправне голосування на території анексованого Криму.

Він обіцяв повернутися. Чому європейці запросили РФ в ПАРЄ і що це означає для України

[дивитися також]

Також змістовне оскарження повернення РФ порушила представник грузинської делегації Ніно Гогуадзе. Вона зазначила, що Росія продовжує стабільно ігнорувати свої зобов'язання.

Доповідь з висновками комітетів ПАРЄ з питань моніторингу та регламенту асамблея розгляне у другій половині дня середи, 26 червня. До моменту ратифікації повноважень або їх ануляції російська делегація тимчасово збереже всі права, крім голосування за свої повноваження.

Як повідомляв NEWSONE раніше, в Києві активісти пікетували посольства країн, які підтримали повернення Росії в Парламентську асамблею Ради Європи.

Нагадаємо, делегати Парламентської асамблеї Ради Європи проголосували за повернення Російської Федерації до повноцінної роботи в організації без виконання яких-небудь умов.

У Раді заявили, що Україна може вдатися до радикальних кроків і залишити Парламентську асамблею Ради Європи через рішення повернути делегацію Росії у склад організації.

На посаду віце-президента ПАРЄ висунули російського депутата Леоніда Слуцького. Результати голосування оголосять вранці в середу, 25 червня.

Міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас позитивно відреагував на рішення про повернення представників РФ.

Делегація Російської Федерації припинить роботу в Парламентській асамблеї Ради Європи, якщо її повноваження будуть обмежені в будь-якій формі.