Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Пашинський розповів, що думає про звинувачення ДБР

Сергій Пашинський, політичний діяч і екс-нардеп, прокоментував звинувачення, яке йому було пред'явлено Державним Бюро Розслідувань. Відповідне повідомлення з'явилося на офіційній сторінці політика в Facebook.

За словами екс-депутата, такий стан справ є помстою йому від Андрія Портнова, який раніше був заступником глави Адміністрації президента при Вікторі Януковичі-повідомляє Слово і Діло

Як було зазначено політиком, зараз буде вирішуватися питання про те, чи візьмуть його під варту чи ні. Адже такий стан справ, це реанімування минулих справ, а вірніше помста за те, що після Майдану, Портнов був змушений розлучитися з краденими активами. Так як під час Революції Гідності, обидва політики були "по різних сторонах барикад".

Пашинський зазначив, що не шкодує про дії, які відбулися в 2016 році вночі 31 грудня. Тоді, п'яний кримінальний авторитет вдарив його по голові пляшкою, а також погрожував дружині Пашинського. Тому він був зобов'язаний захищати себе і сім'ю.

Нагадуємо, що 31 грудня 2016 року, Сергій Пашинський подав заяву, в якій повідомив, що на нього напали в Київській області, як наслідок, він був змушений застосувати зброю.

4 жовтня 2019 року Держбюро розслідувань вручило екс-депутату Пашинському підозру у "справі Хімікуса".

Підписуйтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» в Youtube, сторінку «Хвилі» в Facebook