Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Печерський суд Києва розгляне скаргу про передачу справи одеського активіста Стерненко в СБУ

Випадки нападу на екс-главу одеського осередку «Правого сектора» Сергія Стерненко будуть розслідуватися Головним слідчим управлінням СБУ. Однак адвокат, який захищає інтереси дружини вбитого активістом чоловіка, подав на це рішення Генпрокуратури скаргу до Печерського суду Києва. Про доручення повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України на своєму офіційному сайті.

«Генеральна прокуратура України здійснює процесуальне керівництво у трьох кримінальних провадженнях за фактами нападів на одеського громадського активіста Сергія Стерненко, ще в одному обвинувальний акт стосовно підозрюваного нападника направлено до суду», – повідомляють у прес-службі ГПУ.

У першому кримінальному провадженні розслідується напад на активіста та нанесення йому тілесних ушкоджень.

У другому розслідується вбивство Сергієм Стерненко одного з нападників на нього і нанесення другому нападнику тілесних ушкоджень.

А у третьому провадженні продовжаться досудовий розгляд за фактом нанесення тілесних ушкоджень та пошкодження майна громадського активіста.

Раніше журналіст Анатолій Шарій опублікував на своїй Facebook-сторінці скаргу на це доручення. Вона написана адвокатом Станіславом Свириденко, який захищає інтереси дружини вбитого активістом чоловіки. Скарга пов'язана з "бездіяльністю генерального прокурора України" і спрямована до Печерського районного суду Києва. Фото: Стерненко, Шарій в Facebook