Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Педіатр однозначно не правий: Комаровський різко висловився про щеплення (відео)

Доктор Комаровський розповів про те, яких інтервалів варто дотримуватися при вакцинації дитини. Педіатр на своїй сторінці Instagram розмістив відео, в якому уточнив, чи можна час між вакцинації змінювати, якщо такий графік зручний батькам, і чи не зашкодить це дитині.

До Євгена Комаровського звернулися батьки, дитині якого зробили щеплення і призначили наступну дату вакцинації рівно через 30 днів. Мама малюка стурбована тим, що в інструкції до препарату написано "не менше ніж через 30 днів після першої дози вакцини". Батьки задалися питанням, чому педіатр заборонила їм приходити через 40, 45 або навіть 60 днів.

Їжа для здоров'я зубів: Комаровський дав цінні поради (відео)

Комаровський розповів про інтервали між щепленнями (фото: facebook.com/WHO)

Євген Комаровський однозначно відповів, що терміни можуть спокійно варіюватися, якщо це зручно батькам. А лікар призначає такі строгі рамки тільки тому, що зручно особисто йому.

"Лікарю зручніше Вас прийняти через 30 днів? Це її проблеми. Але має бути зручно всім. Тому є мінімальні інтервали, є рекомендовані терміни, а є логіка і здоровий глузд", - стверджує педіатр.

Що стосується "реакції Манту", Комаровський вважає, що цю пробу можна провести і в півтора року.

"Деякі взагалі його (Манту. - Ред.) не роблять ніколи в житті, але тим не менш живуть. Тому, лікар однозначно не права. Ваші питання риторичні", - резюмував Комаровський.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy) 2 Вер 2019 р. о 5:16 PDT

Комаровський розповів про інтервали між щепленнями (відео: instagram.com/doctor_komarovskiy)

Нагадаємо, нещодавно педіатр розповів про небезпечний компонент, який часто виробники додають в різні види дитячої косметики - від кремів до шампунів. Ці хімічні складові можуть викликати у дитини свербіж, алергію і навіть випадання волосся.

Раніше Євген Комаровський встав на бік бабусь в питанні годування дитини під час хвороби.

Також ми писали, що доктор Комаровський розповів, хто повинен займатися статевим вихованням дитини - тато чи мама.