Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Пенсіонери Приморського району зустрілися з одеським письменником і художником Олегом Дряміним

В Одесі пенсіонери Приморського району зустрічаються в бібліотеці ім. М. Лермонтова у форматі літературно-музичної вітальні зі своїми однолітками, запрошуючи письменників і художників.

Ко Дню защитника Украины в гости в библиотеку пришёл Олег Дрямин, лауреат 20-го Всеукраинского конкурса «Українська мова – мова єднання».

Олег Йосипович на конкурс «Українська мова – мова єднання»-2019 подав свою книгу «Козаки-письменники Одещини», Одеса. Астропринт, 2019, що представляє збірник історичних есе про членів Національної спілки письменників України, які активно сприяли відродженню українського козацтва: Богдана Сушинський, Олега Олейникова, Олексі Різниченко, Юрія Работине, Віталія Бошко, Надії Мовчан-Карпусь, Олександра Чайковського, Юрія Трусове, Олега Дрямине.

Безсумнівне достоїнство книги, вже шістнадцятою в арсеналі письменника, в тому, що вона проілюстрована самим автором, членом Спілки художників-мариністів, не тільки фотографіями, фотодокументами, але і портретами письменників, виконаними у різній техніці (масло, олівець). На питання гостей литгостиной, де і в кого навчався малюванню, Олег Йосипович відповів, що все починається з дитинства – в свій час він відвідував художню школу при палаці піонерів. З вдячністю Дрямін згадує своїх вчителів, художників Ігоря Сергійовича Бехтерєва та Олега Олексійовича Шемякіна (М. Сарапул).

Тільки в цьому році. письменник брав участь у шести виставках: персональній в Українському домі

Перед читачами, гостями літературної вітальні, розкрився багатогранний талант Олега Дрямина, прочитав свої авторські вірші, що відрізняються тонкою лірикою і глибиною. Так, наприклад, Богдан Сушинський помітив, що віршах Олега Дряміна "проглядається іскра Божа поетичного таланту".

Пройшовши сходами літературної студії» Грона "Богдана Сушинського, ставши учасником зональної наради" Літератори Півдня України " (Кіровоград), Олег Дрямін приєднався до професійних літераторів, ставши членом Національної Спілки письменників України (1997), а згодом і лауреатом літературних премій ім. Івана Буніна, ім. Пантелеймона Куліша.

Пенсіонери поділилися враженнями:

Бєляєва Надія Іванівна: Олег Йосипович зумів знайти больові точки людей старшого покоління: самотність, незатребуваність, бажання вільно поспілкуватися. Ймовірно, він відмінно знаходить спільну мову і з дітьми. Думається, що такі як він, здатні налагоджувати взаєморозуміння між представниками різних поколінь. Спасибі йому за хорошу, теплу зустріч!

Куликовська Тетяна Дмитрівна: Олег Дрямін, який поєднав талант літератора і живописця, відрізняється особливим сприйняттям світу, його літературний стиль по-чоловічому точний і лаконічний, водночас метафоричний. Він змушує працювати уяву і читача, і глядача, розвивати свою «відпочиваючу» модальність. Художні роботи також дуже цікаві. Багатьом більше подобається його графіка, інші вважають за краще картини маслом. Думаю, що нас всіх очікують великі сюрпризи, і ми отримаємо не раз абсолютно нового Дряміна.

Марія ФЕТІСОВА / фото надала Надія Бєляєва, срібний волонтер ресурсного центру «Прима-центр 60 »