Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Перехожі вчинили жорсткий самосуд над грабіжником жінок у Києві (відео)

Грабіжник жінок у Києві поплатився за свої злодіяння. Небайдужі перехожі спіймали чоловіка на гараячому і вчинили над ним самосуд. Відповідне відео опублікував ресурс "Київ Оперативний" в Facebook.

У повідомленні йдеться про те, що людина за годину до того, як було знято відео, зірвав з жінки золотий ланцюжок. Згодом він намагався повторити злочин, але його спіймали.

Чоловіки забризкали сльозогінним газом і викликали правоохоронців. Згодом з'ясувалося, що злочинець раніше був двічі судимий.

"Працювали" професійно: на Київському вокзалі пограбували народного депутата

"На щастя, це побачили небайдужі громадяни, які дали йому понюхати газку і попросили затриматися до приїзду поліції", - сказано в повідомленні.

Обережно! Відео містить ненормативну лексику (18 )

18 обережно нецензурна лайка! За годину до того, як було знято це відео, це лушпиння зірвала золотий ланцюжок у жінки. Потім прибігла сюди і повторила свій ганебний вчинок. На щастя, це побачили небайдужі громадяни, які дали йому понюхати газку і попросили затриматися до приїзду поліції. Як з'ясувалося, він вже двічі відбувало покарання. Дуже дурна істота.

Опубліковано Київ Оперативний Вівторок, 6 серпня 2019 р.

Грабіжнику в Києві здійснили самосуд (відео: facebook.com/KyivOperativ)

У коментарях користувачі похвалили перехожих за небайдужість. Передплатники вважають, що йому ще "мало дали", треба було "більше терена".

Ще один доказ того, що спецзасоби самооборони потрібні, щоб дочекатися поліцію.

Потрібно було йому дати понюхати черевик кілька разів.

Без звуку дивишся, прям Гамлет. Така драма в діях.

Ну так ломбардів, напевно, не менше, ніж аптек, тому і промишляють. В одні двері - продав, в сусідній - прикупив.

А чого у нього очі не запливли і губи не висять на плівках? Та й взагалі немає переливів квітів російського триколора?

Грабіжнику в Києві здійснили самосуд (скрін: facebook.com)

Нагадаємо, нещодавно в центрі Києва пограбували відомого журналіста. У нього викрали знімальну техніку загальною вартістю понад 150 тисяч гривень.

До речі, нещодавно в Києві відбулося курйозне пограбування. Злодій проник в одну зі столичних аптек і вкрав кілька упаковок таблеток з Віагрою.