Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Переселенці в Україні можуть позбутися свого статусу

Внутрішньо переміщені особи, які знайшли житло і роботу на новому місці, з часом втрачати держдопомоги. Про це заявила глава Міністерства у справах ветеранів та окупованих територій Оксана Коляда.

«Нам потрібно зрозуміти, які у них потреби, тому що у них вони зовсім інші. І в контексті будівництва житла — це необхідно тимчасове житло, можливо, навколо якихось великих підприємств, де вони зможуть працювати, чи це сімейне житло, сімейні будинки тимчасового типу, які потрібно давати молодим сім'ям, щоб вони реинтегрировались в суспільство і почали повноцінно жити», — сказала Коляда.

Міністр вважає, що від статусу переселенців повинні відмовлятися сім'ї, які змогли після переїзду з окупованих територій придбати житло чи отримати його від держави, а також знайти стабільну роботу.

«Якщо вони повноцінно живуть, працюють, заробляють, є житло, діти вчаться, то вони перестають бути внутрішньо переміщеними особами», — додала чиновниця, пише "Громадське".