Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Перше турбокольцо в Севастополі викликало труднощі у автомобілістів

Нова для Севастополя Вулична розмітка у вигляді турбокольця На виїзді з міста в районі Лабораторного шосе зібрала «турбопробки» в перші дні експлуатації.Так назвали затори на дорогах місцеві жителі, які обговорюють нововведення в соціальній мережі «ВКонтакте».

«Тепер пробка не від заправки на виїзді з Лабораторки як зазвичай, а з середини підйому, як мінімум», – констатував користувач з ніком Аристарх Цвях.

Більшість коментаторів зійшлися на думці, що нова розмітка не знайома водіям, тому відразу викликала труднощі.

«У нас люди не вміють проїжджати звичайні кільця, а тут ще й турбо», – прокоментував ситуацію користувач з ніком Євген Андрєєв.

Група «Автопартнер Крим» проводить анонімне голосування: «за» і «проти» турбокольца. Протягом години з майже 250 тих, хто проголосував тільки 46% оцінили нову розмітку.

Раніше «Севастопольський Автодор» анонсував нанесення нової розмітки на кільці перетину вулиць Генерала Мельника, Другий оборони і Лабораторного шосе. Повною мірою нова схема руху мала запрацювати до 15 Жовтня.