Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Під Одесою сім'я продала теля і прихистила Бембі

Сім'я з Одеської області в селі Сінне Балтського району прихистила оленяти після того, як знайшла його, наляканого і самотнього, в кукурудзяному полі. Про це пише Dumskaya.net .

Мами малюка поруч не було, тому в сімействі Осадко відразу забрали тварину до себе. Самочку назвали Манюнею. Щоб прогодувати її, навіть продали теляти. Спочатку давали їй тільки молоко, а потім стали пропонувати й інші ласощі, наприклад, виноград.

Нагадаємо, що забирати оленят та інших диких тварин з лісу не можна, так як в більшості випадків мама просто залишає малюка і йде на прокорм. Після того, як людина візьме малюка на руки, мама вже не прийме Його і тварина не зможе повернутися в природне середовище проживання.

Раніше "Країна" повідомляла, що Україна повинна відмовитися від цирків з тваринами .

Також ми розповідали про те, що в Таїланді загинули шість слонів, намагаючись врятувати з водоспаду свого слоненяти . Місцеві чиновники розповіли, що у водоспад почало затягувати трирічного слоненяти. Намагаючись його витягнути, в потік кинулися дорослі тварини. В результаті всі загинули.