Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Підручний засіб автомобіліста: навіщо варто тримати в машині соду

Звичайна харчова сода-звичний засіб для господині. Одна пачка може служити роками і приносити користь не тільки на кухні, але і в господарстві. Але насправді харчова сода буде не менш корисна і в автомобілі.

Соду часто використовують для очищення поверхонь, які бояться подряпин. В автомобілі такі поверхні всюди: пластик в салоні, фари, кузовна емаль, дзеркала, панель приладів і так далі. В добавок сода відмінно очищає шкіру, тканини, усуваючи неприємні запахи.

Розведена в пропорції 1: 1 сода прекрасно відмиває навіть шини, роблячи їх новими, але не зачорняє. Чистити таким розчином корисно і ковпаки, і диски, а також хромові накладки та емблеми. Чистити таким розчином корисно і грубий на дотик зовнішній пластик, який не так просто відмити звичайною мийкою.

Крім того, сода годиться і для дрібного ремонту. Якщо взяти тюбик суперклею, то можна разом з собою створити відмінний шов на лопнули пластикових деталях. Склеюємо поверхні суперклеєм і присипаємо зверху содою, прикладаєте і тримаєте. У момент присипання відбувається процес полімеризації і шов стає герметичним. Таким же способом можна заклеювати тріщини навіть в системі охолодження, на лобовому склі, але в останньому випадку шов може бути більш видимий і по ньому будуть соватися двірники.