Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Пішла за селфі, а потрапила в полон до збоченця: стали відомі нові подробиці зґвалтування в Харківській області

Випадкова зустріч обійшлася надто дорого для 19-річної студентки з міста Первомайського Харківської області. Нагадаємо, страшний інцидент стався на цьому тижні. Зараз стали відомі подробиці.

Дівчина йшла до залізничної станції. Побачивши по дорозі ліс, вирішила туди зайти, щоб відобразити себе на тлі зелених дерев. В цей час по лісі йшов чоловік. Він напав на дівчину. Зловмисник, погрожуючи розправою, зв'язав їй руки, ноги і зав'язав ганчіркою ока. Потім відтягнув у свій будинок. Коли дівчині зняли пов'язку, вона була в шоці. Будинок був весь обшарпаним і брудним. Після того, як за жертвою зачинилися двері, чоловік накинувся на неї і зґвалтував. Так тривало протягом доби. Дівчину зґвалтували кілька разів. Щоб студентка не пручалася, чоловік погрожував їй саморобним мачете. Їм він порізав руку дівчини.

Лише наступного дня збоченець випустив свою жертву зі свого лігва, йдеться в сюжеті телеканалу ICTV.

«Після доби привів на станцію, посадив на поїзд і наказав їхати в Харків. Вона доїхала до Харкова, пересіла на інший потяг до Первомайського. Вдома вона відразу розповіла про те, що трапилося мамі", - повідомив керівник Першотравневого відділу поліції Володимир Кагадій

Правоохоронці швидко знайшли та затримали злочинця. Ним виявився 54-річний неодноразово судимий житель Харківщини. Більше того, чоловік сидів у в'язниці за зґвалтування малолітніх. Його в 2016 році випустили достроково, завдяки "закону Савченко".

Через 3 роки ґвалтівник взявся за старе. За злою іронією долі його жертвою стала 19-річна мешканка Первомайського. Тиха і позитивна. Так характеризують сусіди дівчини, долю якої зламав злочинець-збоченець. Однак сам він своєї провини не визнає.

«Не заперечую, що я робив це. Але я пообіцяв, що вона піде, і вона пішла, і я проводив її. Те, що я перебуваю тут-я шкодую. Але про те, що я зробив-як я шкодувати можу? Це ж природно», - розповів затриманий за зґвалтування Андрій.

Якщо вина чоловіка буде доведена, то йому загрожує до 5 років в'язниці. Але якщо також до статті за згвалтування додатися і незаконне утримання в неволі, то термін збільшать значно.