Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Півстолітня школа духом молода

В Івано-Франківську відзначили 50-річчя Угорницької ЗОШ І-ІІІ ступенів

На ювілей одного із понад сорока загальнооосвітніх середніх закладів Івано-Франківської міськради прибуло чимало поважних гостей. Серед них – Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, міський голова Руслан Марцінків, представники депутатського корпусу, випускники школи, які стали знаменитими в різних сферах діяльності нашої країни та за кордоном. Кожен – зі своїми вітаннями, словами подяки педагогам. Надійшли численні листовні поздоровлення, а зокрема від народних депутатів по одномандатних виборчих округах №83 та №84 Оксани Савчук та Ігоря Фріса.

Урочисті миті. У першому ряду: Директор школи Марія Петрунів, митрополит Івано-Франківський Вололимир Війтишин, міський голова Руслан Марцінків, сільський голова Угорників Любов Атаманчук (зліва направо).

«Дякую колективу на чолі з Марією Петрунів. Це велика праця, яку ви робите щодня задля навчання та виховання дітей. Також тішить, що є гарна співпраця із депутатом міськради Романом Онуфріївим та головою села Любов'ю Атаманчук. Так вдається втілювати багато проектів, а зокрема й освітніх», – наголосив Руслан Марцінків.

Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків та директор Угорницької школи Марія Петрунів.

Очильниця Угорницької сільської ради Любов Атаманчук привітала вчителів та учнів із ювілеєм від імені виконкому та депутатського корпусу, розповіла про постійну опіку над закладом, а також підтримку сільських починань, яку повсякчас відчувають від школи.

Своєю чергою, директор Угорницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Марія Петрунів відзначила добре матеріальне забезпечення навчально-виховного процесу в умовах Нової української школи. До Всеукраїнського Дня бібліотек шкільна книгозбірня отримала сертифікат на придбання художньої літератури, за що тут вдячні фракції ВО «Свобода» в Івано-Франківській міськраді, міському голові Руслану Марцінківу та народному депутатові Оксані Савчук. Школа як повноправний учасник міського самоврядного процесу цьогоріч виграла проект Бюджету участі.

Нині в Угорницькій школі навчається 354 учні. Мають чимало перемог у предметних олімпіадах та конкурсах. За підсумками ЗНО-2019 заклад став шостим в Івано-Франківській міськраді. За результатом ЗНО з географії школа посіла 18-е місце в країні.

Директор школи Марія Петрунів подякувала вчителям та учням і їхнім батькам за постійну підтримку. «Наша школа – в селі, в цьому її перевага над міською, що наче одна велика сім’я. Легше впроваджувати проекти, спільно дбати про благоустрій. Педагогічний колектив оновлюється, а саме молодь подає та втілює в життя креативні ідеї», – наголосила Марія Петрунів.

Школа має гарну духовну світлицю, де благословить школярів на навчання місцевий парох о. Юрій. У школі навчаються діти різних конфесій, однак тут ставляться з повагою до кожного. Зі школи вийшло кілька священиків. Тут свого часу навчався покійний нині Коломийсько-Чернівецький владика УГКЦ єпископ Микола Сімкайло.

Людмила СТРАЖНИК.

Івано-Франківська область.

Фото надані Угорницькою школою.