Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Племінник Матіоса націлився на пост глави Укравтодору: вже подав декларацію

Колишній виконуючий обов'язки голови Державного агентства автомобільних доріг, племінник колишнього головного військового прокурора України Анатолія Матіоса Євген Барах подав декларацію про доходи за 2018 рік в якості претендента на посаду голови Укравтодору. Відповідний документ опублікований на сайті Нацагентства з питань запобігання корупції.

У декларації Барах вказав, що працює в ТОВ "ЕК "Солар Капітал", а за сумісництвом у ТОВ "МС Соціальний Проект", що входить в інвестиційну групу колишнього президента Петра Порошенка ICU, ТОВ "ГРІН БІН Україна". У минулому році він заробив за основним місцем роботи в "Солар Капітал" 18 310 гривень, у двох інших компаніях за сумісництвом 1883 і 617 гривень відповідно.

У Євгена та його дружини Тетяни одна квартира у Києві площею 131 кв. м. Примітно, що квартира, в якій проживає Барах з дружиною і сином Іллею, належить дружині Матіоса – Ірині Барах.

Барах не має власного автомобіля, а ось його дружина пересувається на кросовері Toyota RAV4 2010 року випуску.

Раніше в ЗМІ розповідали про злочинну схему, яку організувала бізнес-імперія Барах-Матіос . Глава "Солар Капітал" Євген Барах разом з тіткою і за сумісництвом дружиною колишнього головного військового прокурора Іриною Барах допомагав інвестиційної компанії Порошенко ICU незаконно отримати десятки гектарів землі для будівництва сонячної електростанції, а також отримати від створеної екс-президентом Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, супервигідний багатомільйонний "зелений" тариф.