Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Поки мама думала, що трійнята сплять, вони забавно «прикрасили» весь будинок. ФОТО

Дівчатка вимазали всю кімнату і себе кремом проти попрілостей.

35-річна Ліндсі Палмер з Глазго (Великобританія) поклала спати дочок-трійнят і пішла займатися своїми справами. Проте, коли через годину вона прийшла перевірити дітей, виявилося, що Інді, Елла і Лексі вже давно не сплять. Про це пише The Sun.

Виявилося, що дівчатка прокинулися і вирішили «прикрасити» всю кімнату і один одного Судокремом (кремом проти попрілостей і псоріазу), тюбик якого був біля ліжок.

Одна з трійнят

Коли Ліндсі побачила, на що перетворилися діти, то не змогла стримати сміх. Вона відразу ж покликала свою дружину, 34-річну Леслі, щоб та теж оцінила це веселе видовище і принесла телефон.

Трійнята вимазалися в кремі

Дівчатка з ніг до голови були в кремі, як і кімната. Мама ж зняла це на телефон і навіть поділилася сміховинним випадком з їх життя в соціальних мережах.

Третя сестра

Ліндсі зізнавалася, що коли тільки входила в кімнату, почула дивний запах, потім побачила білу голову дочки і лише потім помітила, що крем всюди. Пара здивувалася тільки тому, що старший син не приєднався до «погрому».

Відмиті трійнята

clutch.ua