Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Поліція направила в Коростень вертоліт зі спецназівцями за проблеми з доставкою протоколів ДВК

Національна поліція направила в Коростень Житомирської області вертоліт зі спецпідрозділом ТОР – для забезпечення правопорядку під час підрахунку голосів на №64 Обласної виборчої комісії. Зокрема, у відомстві заявили, що завдання правоохоронців – забезпечити публічний порядок і безпеку під час транспортування виборчої документації з дільничних в окружну виборчу комісію.

"З Києва до Житомирської області прибув спецзагін поліцейських тактико-оперативного реагування патрульної поліції. Рішення направити в р. Коростень вертольотом Мі-8 придані сили поліції було прийнято після аналізу оперативної обстановки та інформації про можливі провокації під час транспортування виборчої документації з дільничних виборчих комісій в ОВК №64, яка розташована в Коростені", - заявили у відомстві.

Поліцейські спецназівці спрямовані на Житомирщину для посилення місцевої поліції і допомоги у забезпеченні публічного порядку та безпеки, а також реагування на будь-які зміни в оперативній обстановці.

В окрузі №64 балотувався народний депутат від "Народного фронту", соратник екс-президента Петра Порошенка Сергій Пашинський, який за даними журналістських розслідувань причетний до корупційних схем в оборонній галузі. Однак він в окрузі показав лише третій результат з рівнем підтримки 17,18% голосів.

Після підрахованих на окрузі 62,54% голосів лідирує представник "Слуги народу" В'ячеслав Сігачов з 29,15%. На другому місці йде самовисуванець, депутат від БПП Володимир Арешонков з 26,54% голосів.

Нагадаємо, в Україні пройшли дострокові вибори до Верховної Ради .  Центральна виборча комісія повинна оголосити результати голосування протягом 15 днів з дня волевиявлення, тобто не пізніше 5 серпня. До 10 серпня підсумки виборів оголосять офіційно.

Згідно Конституції, новообрана Верховна Рада повинна зібратися на своє перше засідання протягом 30 днів з моменту оприлюднення результатів виборів. Останній можливий день, коли має зібратися на засідання новий парламент – 9 вересня 2019 року.

Слідкуйте за перебігом подій у спецтемі " дострокові вибори до Верховної Ради ".