Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Полторак вручив відомчі нагороди військовослужбовцям, які проходять реабілітацію в санаторії МО "Одеський. фоторепортаж

Про це інформує Цензор.Ні з посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

"Я дякую вам за вашу роботу, мужність і героїзм. Міністерство оборони робить все можливе, щоб військовослужбовці та члени їх сімей мали можливість відпочивати та оздоровлюватися у відомчих лікувальних установах. Бажаю всім вам якнайшвидшого одужання і гарного відпочинку", - сказав міністр, звертаючись до військових.

Дивіться: Полторак нагородив військовослужбовців 148-го окремого гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону. фоторепортаж

Полторак зазначив, що стан, в якому знаходиться лікувальна база санаторію поки недостатньо, але вона була ще гірша.

"Цей санаторій є унікальним і для нього оборонне відомство готове виділити достатньо коштів - тільки в цьому році близько 100 млн грн для того, щоб була можливість не тільки відпочивати, проходити реабілітацію, але і проходити серйозне лікування. Для цього необхідна сучасна медична техніка", - підкреслив глава оборонного відомства.

Сьогодні Центр медичної реабілітації та санаторного лікування "Одеський" Міністерства оборони України ухвалив на реабілітацію 125 осіб, з яких 45 - учасники бойових дій, решта - працівники ЗСУ та гості з інших міст України.