Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Помічниця мера Енергодара отримає місце в комісії з питань соцполітики та праці

Помічниця Енергодарського мера Павла Музики і віднедавна депутатка обласної ради від» Опозиційного блоку " Тетяна Стулень увійде до комісії з питань соціальної політики та праці.

Тетяна Стулень зайняла в Запорізькій обласній раді місце депутата Олександра Григорчука, який вийшов з депутатського корпусу за власним бажанням. Раніше Григорчук значився секретарем постійної депутатської комісії з питань соціальної політики та праці. Тепер у цій же комісії працюватиме і нова депутатка. Відповідний лист вона подала до обласної ради, повідомляє 061 з посиланням на проекти рішень облради.

Для того, щоб закріпити нових людей у комісіях депутатам необхідно на наступній сесії внести зміни до рішення облради «Про обрання постійних комісій Запорізької обласної ради».

Також на сесії депутатам належить формально за процедурою підтримати вихід із депутатського корпусу свого колеги - Артура Гатунка, який заявив про складання повноважень депутата. За списком партії «Укроп» наступним претендентом на мандат депутата, згідно з даними ЦВК (серед тих, хто набрав найбільшу кількість голосів) є запорізький підприємець Дмитро Камейко.

Нагадаємо, що запорізькі депутати 24 Жовтня зроблять другу спробу завершити незакінчене засідання тридцять другої сесії.

Як раніше повідомляв 061, голова депутатської комісії з питань соцполітики та праці Сергій Знаменський обурився тим, що жителям області дали можливість висловити свою думку щодо стратегії розвитку регіону, а також що в цьому взяли участь 78% жінок. Депутатам порекомендував жінкам «займатися тим, чим їм за природою належить».