Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Порошенко прокоментував прес-марафон Зеленського: поставив незручні запитання

Попередній президент України Петро Порошенко запитує у наступника Володимира Зеленського, де зарплати по 4 тисячі доларів.

Відповідне питання-відеокоментар Порошенка щодо прес-марафону Зеленського розмістив на своїй сторінці у Facebook прес-секретар екс-президента Святослав Цеголко.

"Обіцянка, що прийшов кінець епохи бідності, і у нас вчителі будуть отримувати 4000 доларів, ми це не побачили. Навіть у проекті бюджету на наступний рік. Обіцянка, що рішуче будуть знижені тарифи. А замість цього ми прийшли до купівлі електроенергії в Російській Федерації", - сказав Порошенко.

Зеленський про президентство: Це не було моєю мрією, я за це не тримаюся

Також він розкритикував Зеленського за його передвиборчу тезу, що "світ-це просто, і потрібно просто припинити стріляти".

"Всі українці хотіли почути відповідь на обіцянку, що світ - це просто, достатньо просто перестати стріляти, і війна тривала тільки тому, що на ній хтось заробляв. Але через півроку виявилося, що світ - це складно, і рішення доводиться приймати непрості", - зазначив екс-президент.