Порошенко заявив про погрози виборам і спроби їх зірвати

Порошенко заявив про погрози виборам і спроби їх зірвати

Спроби організації вуличних заворушень у місцях зустрічей виборців з кандидатами в президенти - загроза проведенню виборів і спроба їх зірвати.

Про це заявив президент України Петро Порошенко в ході зустрічі з виборцями в центрі Києва.

"Кампанію спілкування з виборцями намагаються перевести у формат вуличних заворушень. Це вже навіть не брудна політична технологія. Це спроба поставити під загрозу сам факт проведення виборів, зірвати їх", - заявив Порошенко.

"І це .. точно не український сценарій. Обов'язок української влади цього сценарію ніяк не допустити", - додав він.

За його словами, автори, замовники, спонсори та виконавці цього сценарію "всіма правдами і неправдами провокують нас на застосування грубої фізичної сили".

"Але тому ми і сильні, що не будемо давати їм такого подарунка. Наша відповідь – це наше з вами багатотисячне протистояння, боротьба за державу, збори справжніх українських патріотів", - заявив Порошенко.

Також Порошенко заявив, що впевнений у своїй перемозі і зазначив, що вибори будуть повністю відповідати європейським стандартам виборчої кампанії" і "це буде чесна перемога".

Порошенко додав, що "всі дуже добре знають ставку нинішніх виборів - чи зможемо зберегти реальну незалежність від Росії, здатні протистояти намаганням Кремля знову підкорити Україну і зробити її якщо не частиною, то сателітом імперії?".

"Допустять українці реванш проросійських сил і перемогу зручних для РФ кандидатів на виборах президента і Верховної Ради - як явних, так і прихованих, чи продовжить Україна шлях до ЄС і НАТО? Адже тільки будучи їх повноправним членом, можна гарантувати справжню незалежність і безпеку країни", - заявив Порошенко.

"Ми знаємо ставку нинішніх виборів. І наш ворог теж знає. ... Для нього не проблема выкрикрнуть "Слава Україні!", або "Слава нації", або навіть "Смерть ворогам!", або " ганьба!". Не чесно звичайно, а коли треба попрацювати на телекамеру", - додав він.

Глава держави зазначив, що важливим є питання, "виборці віддадуть свою державу популістам і маріонеткам олігархів-утікачів і зроблять марними всі страждання, які винесли на своїх плечах у боротьбі з агресором і кризою, яка спричинила війна".

"На такі питання нам належить дати відповідь протягом двох тижнів і 31 березня", - заявив Порошенко.