Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Поставлені в Чорноморськ Локомотиви "General Electric" виявилися без гальм

У локомотивів «General Electric Evolution», які були поставлені Україні з США через морський порт Чорноморська, виявилися неробочі гальма. Про це повідомив головний ревізор з безпеки руху Одеської залізниці Рудольф Мелкумян на своїй сторінці в Facebook.

Він уточнив, що локомотиви були відправлені зі станції Чорноморськ-Порт на Крюківський вагонобудівний завод для остаточної зборки. Однак через відключені гальма вони не можуть пересуватися, цьому були зчеплені у складі поїзда з 25 порожніми зерновозами, які допомагали складу гальмувати.

«Враховуючи ту обставину, що тепловози відправлялися в "холодному" стані з відключеними гальмами, і що загальна вага семи тепловозів складає 966 тонн, то було прийнято рішення сформувати потяг з додаванням до зазначених тепловозів 25-ти порожніх зерновозів з увімкнутими гальмами для забезпечення всього поїзда мінімальним необхідним гальмівним натисненням гальмівних колодок», - зазначив Мелкумян.

Нагадаємо, що на початку серпня компанія "General Electric Transportation" відправила в Україну перший з 30 локомотивів в рамках Угоди між "Укрзалізницею" і GE.