Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Потоп на Прикарпатті: Рада просила Кабмін виділити гроші на ліквідацію наслідків

Депутати Верховної Ради вимагали від Кабміну виділити кошти на ліквідацію наслідків підтоплення на Прикарпатті. Відповідні запити звучали під час години запитань до уряду.

У свою чергу, члени Кабінету Міністрів запевнили, що ситуація знаходиться під контролем і всі необхідні заходи вже були прийняті.

"Станом на сьогодні більше трьох тисяч працівників задіяно в тих проблемних наслідки, які ускладнили сьогодні погодні умови. Залишаються знеструмленими ще вісім населених пунктів, для відкачування води ДСНС привернула достатньо техніки і людей", - запевнив перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів.

Раніше ми повідомляли, що після удару негоди на Прикарпатті одна людина зникла безвісти, сотні людей були евакуйовані і тисячі домогосподарств підтоплені. За добу на Прикарпатті випала двотижнева норма опадів, а рівень річок піднявся на чотири метри.

Крім цього, 22 травня, сильна злива затопила Дніпропетровську область. Так, у Кам'янському через зливу стався справжній потоп: машини і маршрутки буквально пливли вулицями. Також затопило кілька вулиць Кривого Рогу. У кількох районах міста через потоп утворилися автомобільні затори.