Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Поїздка Поклонської і Бальбека до Туреччини отримає правову оцінку прокуратури АРК

Поїздка в Туреччину екс-представників адміністрації окупованого півострова, а нині депутатів Держдуми Наталії Поклонської і Руслана Бальбека отримає правову цоенку прокуратури Автономної Республіки Крим. Про це відомство повідомило у своєму Telegram-канал.

"Колишній так званий" прокурор Криму " Поклонська перебуває під персональними санкціями. Її оголосили в розшук за звинуваченням у діях з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади", - йдеться в повідомленні.

Нагадавши, Туреччина вперше прийняла у складі російської парламентської делегації "кримських" депутатів. У складі російської делегації, урочисто прийнятою президентом Туреччини Реджепом Ердоганом, знаходилися два "депутата Держдуми" від анексованого Криму - Наталія Поклонська і Руслан Бальбек.

Міністерство закордонних справ України відреагувало на зустріч президента Туреччини Реджепа Ердогана з депутатами з анексованого Криму, викликавши турецького посла для вручення ноти протесту.